Statystyki
stat4u

Rekomendacje

Collapse Icon Monika Piotr 01.08.2015

Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z naszego najważniejszego dnia w życiu!;) Film jest rewelacyjny, zawiera wszystkie najważniejsze dla nas i dla gości chwile;) Oglądając trudno jest powstrzymać łzy wzruszenia, uśmiech nie znika z twarzy. Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Jacka, który potrafi zatrzymać wspomnienia na zawsze;) Pozdrawiamy ;)

 
Collapse Icon Gosia

Pan Jacek, to fotograf z zamiłowania, przede wszystkim lubi, to co robi, wykonuje swoja prace należycie, sumiennie i z wielkim zaangażowaniem, sympatyczny, bardzo wesoły. Jest elastyczny- wiec doskonale się umawia na sesje, podczas ślubu i wesela- jakby go nie było ” człowiek guma”, serdecznie polecam, jeśli ktoś planuje swój najważniejszy dzień w życiu. Pozdrawiam. Gosia

 
Collapse Icon Kamila i Tomek

Bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia i wspaniałe nagranie z naszego ślubu i wesela. Nawet nie odczuwaliśmy obecności kamerzysty i fotografa :-)

 
Collapse Icon Łukasz

Polecamy gorąco Pana Jacka! Podchodzi do swojej pracy bardzo profesjonalnie z uczuciem i oddaniem. Każde zdjęcie zrobione jest starannie. Film rewelacja, ma czas dla Młodych Par. Film zapiera dech, a oczy wychodzą na wierzch heheh:) Jak tylko weselny film to Jacek!:)

 
Collapse Icon Joanna i Artur

Serdecznie polecamy!!
Profesjonalne i wesołe podejście. Pan Jacek potrafi sprostać wszelkim wymaganiom, udzielić rad i podsunąć ciekawe rozwiązania. W filmie uchwycone wszystkie niezapomniane dla nas chwile. Sesja przebiegła w wesołej atmosferze.

Polecamy:)!!!!

 
Collapse Icon Joanna

Polecamy serdecznie usługi VIDEO FOTO MIX.
Profesjonalne podejście do sprawy, zdjęcia i filmy zrobione dobrej klasy sprzętem.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Jacka.
Zgadzamy się w 100% z opiniami poniżej napisanymi ;)Pozdrawiamy

 
Collapse Icon Beata

z całego serca mogę polecić profesjonalnego fotografa, jest niezwykły w tym co robi i za niewielkie koszta rewelacyjne zdjęcia wykonał,i ta jego jakość… naprawdę wszystkim polecam i duży szacunek do samego fotografa !!!

 
Collapse Icon Beata i Piotr

Ślicznie dziękujemy za wspaniały i profesjonalny film z naszego wesela. Dzięki Panu możemy znowu przeżywać te niesamowite chwile i momenty. Panie Jacku pełen profesjonalizm, rzetelność niesamowita finezja i piękno tego co Pan robi. dźwięk w filmie doskonały, a montaż naprawdę ekstra szczególnie ten wstęp i zakończenie. dobrze dobrana muzyka. dziękujemy także za sesje ślubną, zdjęcia piękne. Polecamy wszystkim parom młodym. Doskonały kontakt, i przede wszystkim pan Jacek spełnia wszystkie zachcianki niezdecydowanych i marudnych panien młodych – takich jak ja:) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i polecamy kamerzystę oraz fotografa :) nie szukajcie gdzie indziej tylko dzwońcie bo taki profesjonalista pewnie ma już sporo zajętych terminów !! Pozdrawiamy Beata i Piotr

 

We would like to sincerely thank you for the photos and video.We are very pleased with the quality of materials.Despite this,we waited for the parcel over a month;but it was really worth it, because the effect was amazing!!!!We would like to recommend Mr. Jack, for his professionalism and accuracy.Regards;)

 
Collapse Icon Patrycja i Michał

Dziękujemy za prześlicznie nagrany film z wesela i sesję zdjęciową:)Film jest bardzo starannie nagrany, świetnie dobrana muzyka do scen, świetne ujęcia, dźwięk muzyki jak w rzeczywistości. Zdjęcia prześliczne. Polecamy w 100%!!! Wszyscy, którzy obejrzeli nasz film i zdjęcia byli zachwyceni! Po prostu rewelacja!! Polecamy! Pozdrawiamy, Michał i Patrycja z Barlinka (Zachodniopomorskie)

 
Collapse Icon Patrycja i Krzysztof

Z czystym sumieniem możemy gorąco polecić Pana Jacka :) Film z wesela wyszedł rewelacyjnie -wszystkim znajomym (również takim, którzy mogli nasz film z wesela porównać z filmami nagranymi niedawno przez innych kamerzystów) bardzo się podobał! Super oprawa muzyczna, wysoka jakość obrazu i dźwięku, film do samego końca ogląda się z zapartym tchem, nie brakuje przy tym śmiechu i dobrej zabawy! I tak jak ktoś wcześniej napisał – mimo iż nie lubimy być filmowani, w ogóle nie „odczuliśmy” obecności Pana Jacka, dzięki czemu się nie stresowaliśmy! Dziękujemy!!

 
Collapse Icon Ewelina i Szymon

Polecamy Pana Jacka w 100%. Zdjęcia rewelacyjne, pełen profesjonalizm :) Film i dźwięk po prostu bomba, aż brak słów by opisać talent Pana Jacka :) Bardzo jesteśmy zadowoleni z sesji, była świetna atmosfera i dużo śmiechu. Szczerze polecam tą firmę! Pozdrawiamy :)

 
Collapse Icon Marta i Jacek

Gorąco POLECAMY Pana Jacka – człowiek bardzo ugodowy i sympatyczny!!! Film i zdjęcia są rewelacyjne. W dniu wesela w ogóle nie odczuliśmy obecności kamerzysty – Pana Jacek „tańcuje” z kamerą w sposób nie rzucający się w oczy (dyskretnie) – dzięki czemu młodzi nie stresują się faktem, iż są kamerowani. Jeśli chodzi o sesje zdjęciową w plenerze – człowiek bardzo cierpliwy i sympatyczny ;) cały dzień jeździł z nami i pstrykał nam piękne zdjęcia. Naprawdę gorąco polecamy!!!

 
Collapse Icon bezkresy

To wszystko prawa :)
ale Pan Jacek to nie tylko „tańcuje” z kamerką :),
to również przepiękne i nastrojowe zdjęcia, uchwycone uczucia i chwile…
i prawdziwe profesjonalne sesje fotograficzne…
pozdrawiam serdecznie

 
Collapse Icon Łukasz

Hmmm,to co chcieliśmy napisać to inni nas wyręczyli, ale coś podpowiem: najlepiej brać opcję na 2 kamery o ile chodzi o filmowanie, wtedy fajnie wychodzi z różnych ujęć, jeżeli chodzi o kościół to Pan Jacek ujęcia dobrał idealne, ogólnie całe wesele wyszło super, a do tego piękne Menu z zdjęciem,
w tej części świata to lepszej firmy nie znajdziecie :), polecamy !!!

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Jacka.
Zgadzamy się w 100% z opiniami poniżej napisanymi ;)
Ta firma jest naprawdę profesjonalna i godna polecenia wszystkim tym którzy chcą na zawsze utrwalić najważniejsze w swoim życiu chwile.
Polecamy firmę VIDEO FOTO MIX !!!

 
Collapse Icon Jola i Radek

Polecamy serdecznie usługi VIDEO FOTO MIX.
Profesjonalne podejście do sprawy, zdjęcia i filmy zrobione wysokiej klasy sprzętem.
Polecamy!!! Pozdrowienia

 
Collapse Icon Iza i Marcel

Również polecamy tą firmę z pełną odpowiedzialnością ,w okolicy nie znaleźliśmy nikogo lepszego ,film i zdjęcia rewelacja, i co ważne duża pomoc w organizacji wesela , Pan Jacek pomógł nam w doborze orkiestry i sali, również w dniu ślubu wszystko wyszło tak jak zaplanowaliśmy, serdecznie dziękujemy :)

 
Collapse Icon ŁUKASZ I MAGDA

SUPER ! Polecamy Pana Jacka BARDZOOO.
Nasza płytka z wesela wyszła porostu idealnie, zdjęcia cudowne i teledysk również.
Pan Jacek jest bardzo sumienny wkłada dużo serca w swoja prace,bardzo ugodowy i bezproblemowy.
Każde obiecane słowo,zrealizował w 100%.
pozdrawiamy

 
Collapse Icon Asia i Wojtek

Także polecamy,porównywaliśmy z innymi nagraniami od znajomych z całej polski i naprawdę jesteśmy zadowoleni,kamerzysta dba o każdy szczegół audio i video a montaż gotowego filmu dvd jest w całości omawiany i realizowany pod dyktando klienta,żadnych niespodzianek.POLECAMY

 
Collapse Icon Grażyna i Rafał

Serdecznie polecamy Pana Jacka! Zarówno film jak i zdjęcia pierwsza klasa.Sesja zdjęciowa w plenerze to niezapomniana przygoda.100% profesjonalizmu.Szczerze polecamy.

 
Collapse Icon Monika i Radek

Bardzo serdecznie polecamy usługi Pana Jacka !!! Profesjonalne podejście, wszystko super, porostu REWELACJA !!! Film jak również zdjęcia bardzo dobrej jakości, nie mogliśmy lepiej trafić.
Życzę wszystkim takiej współpracy !!! POZDRAWIAMY.

 
Collapse Icon Joasia i Romek

Pan Jacek dzięki swoim wyśmienitym umiejętnościom jak i profesjonalnym sprzętem tworzy filmy i zdjęcia które zapierają dech w piersiach. Filmy wyróżniają się 100% procentową jakością i od pierwszej do ostatniej sekundy ogląda się z zapartym tchem, nie brakuje przy tym śmiechu i dobrej zabawy. Zdjęcia wykonane w plenerze są nie zapomnianą pamiątką na całe życie. Poprostu jeśli szukasz dobrego fotografa jak i kamerzysty trafiłeś najlepiej jak się da. Polecamy P. Jacka i tylko Jego:).

 
Collapse Icon Justyna i Marcin

Bardzo jesteśmy zadowoleni z usług Pana Jacka, podczas sesji towarzyszyła nam miła i wesoła atmosfera, efekt końcowy, prześliczne zdjęcia Ślubne, a film pięknie zmontowany, po prostu byliśmy pod wielkim wrażeniem, polecamy szczerze!

 
Collapse Icon Monika i Arek

Polecamy tą firmę w 100 %,film z wesela po prostu rewelacja !, jakość dźwięku jak z CD,a zdjęcia ! pierwsza klasa, sesja zdjęciowa to była piękna przygoda,dużo śmiechu i zabawy.
W przyszłym roku powtórka u siostry, oczywiście już termin zarezerwowany, pozdrawiamy !

Collapse Icon Beata & Paulina :)

Zdjęcia Wszystkie są profesjonalnie zrobione :) Szczególnie podobały nam się plenery oraz zdjęcia dzieci :) Oglądałyśmy Twoje prace z zapartym tchem. Oby tak dalej albo jeszcze lepiej :) Pozdrawiamy:)

 
 


Inne usługi

Przegrywanie kaset :
HI 8,
VHS , S-VHS , VHS-C ,
mini DV na DVD

Kontakt

Jacek Sztegner
ul.1-ego Maja 45/4
67-120 Kożuchów

tel. 600 299 814
tel. 663 330 260

e-mail:
video-fotomix@o2.pl
jacek.midi1@wp.pl

gg: 1619433