Sam jeszcze siebie dobrze nie znam 🙂 , ale może coś w skrócie …

Swoją przygodę z fotografią zacząłem kiedy tylko potrafiłem utrzymać aparat w rękach. Pierwszym aparatem był ….. potem Zenit i parę innych. Obecnie fotografuję na sprzęcie firmy Nikon. 

Był okres kiedy tylko fotografowałem postacie, dzieci, zdjęcia portretowe, potem kolega wciągnął mnie w świat przyrody, zdjęcia Makro… Następnie przyszedł czas na fotografie obiektów, wnętrz, zdjęcia ślubne. Obecnie większość zdjęć które wykonuję to tematyka Ślubno – Weselna. Jestem wyczulony na kadr, światło, balans bieli, dzięki czemu moje zdjęcia mają swoisty klimat i doskonale oddają nastrój tak podniosłej chwili.

Fotografuję wszystko co mnie zainteresuje i w różnych warunkach oświetleniowych. Lubię ekstremalne warunki. Wyjazd nad Morze, w góry czy skok z spadochronem nie robi żadnego problemu.

Fotografuję wszystko co mnie zainteresuje i w różnych warunkach oświetleniowych. Lubię ekstremalne warunki. Wyjazd nad Morze, w góry czy skok z spadochronem nie robi żadnego problemu.

Wideofilmowanie to druga z moich pasji, zacząłem się nią interesować trochę później niż Fotografią, ale nabrałem już całkiem sporego doświadczenia oraz wiele ciekawych pomysłów wykorzystywanych przy montażu filmu.

Zaczynałem od filmowania: spotkań rodzinnych, uroczystości szkolnych, kościelnych itp. Obecnie większość zleceń to (Reportaże foto i wideo) ślub, wesele, film promocyjny itp.

Pracuję na sprzęcie firmy : Sony, Canon, Panasonic. Profesjonalny rejestrator dźwiękowy firmy ZOOM H4n, umożliwia również podpięcie do konsoli zespołu, ( bardzo czysty przestrzenny dźwięk ), + mikrofony firmy : RODE , AKG , SHURE

Główne programy to: Adobe … Canopus (Edius ) i wiele innych.

Posiadam zewnętrzne oświetlenie sterowane pilotem, lampę na kamerową, przydatne w ciężkich warunkach oświetleniowych (salach itp.) i duże doświadczenie 🙂

Współpracuję z firmami zaprzyjaźnionymi, jeżeli jest potrzebny fotograf, zespół muzyczny, limuzyna do ślubu lub drugi kamerzysta to chętnie służę pomocą.

Zapraszam do obejrzenia przykładowych prac w zakładkach: Filmy, ( film ślubny ) fotografia ślubna, są to nie które przykłady za zezwoleniem Państwa Młodych, również dla osób wchodzących w związek Małżeński cenna uwaga w zakładce „Porady ślubne

Najwięcej zleceń wykonujemy w miastach: (Lubuskie) Zielona Góra, Nowa Sól, Kożuchów, Szprotawa, Żagań, Żary, Lubsko, Gubin, Nowogród Bobrzański i miasta sąsiednie,sporadycznie Poznań, Gorzów Wielkopolski, Wrocław. Oczywiście zakres naszej działalności obejmuje całą Polskę.

Posiadam ukończony kurs pozwalający mi na bezproblemowe wykonywanie zdjęć jak i filmowania w Kościele. Nie tylko za sprawą kursu, ale i mojego wychowania potrafię zachowywać się kulturalnie i adekwatnie do zaistniałych okoliczności. Równie poważnie traktuje swój ubiór.

JACEK SZTEGNER

Fotograf

tel: +48 600 299 814

email: video-fotomix@o2.pl